Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden DATAUTSTYR PC tilbehør Kabler & Overganger Diverse kabler og overganger MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/PC-multimodus (hann) til
MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/ PC-multimodus (hann) til LC/ PC-multimodus (hann) - 0.5 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - OM1 - halogenfri (FIB4400005)
Varenummer:
FIB4400005
EAN:
5704327749691

MICROCONNECT Nettverkskabel - LC/PC-multimodus (hann) til LC/PC-multimodus (hann) - 0.5 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - OM1 - halogenfri

ekskl. mva
72,80
1 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 39,20
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Nettverkskabeltype Nettverkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antall fibre 2
Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
Egenskaper Halogenfri
Lengde 0.5 m

Tilkoblingsmuligheter

Kontakt 2 x LC/PC-multimodus - hann
Kontakt (annen ende) 2 x LC/PC-multimodus - hann

Fabrikantgaranti

Service og støtte 25 års garanti
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.