Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Switch og huber SOHO-Huber og svitsjer Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough
Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port (US-8)
Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port (US-8)
Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port (US-8)
Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port (US-8)
Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port (US-8)
Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port (US-8)
Varenummer:
US-8
EAN:
0810354026188

Ubiquiti UniFi Switch 8 Passthrough PoE Port

inkl. mva
1 095,-
5+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Gratis frakt!
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

Ubiquiti UniFi Switch 8

Fully Managed Gigabit Switch

8-Port Fully Managed Gigabit Switch. Includes 25W External Power Supply.

The US-8 is a compact, fully managed Gigabit switch, delivering robust performance and intelligent switching for enterprise networks.

 

  • Manage Your Networks from a Single Control Plane
  • Intuitive and Robust Configuration, Control and Monitoring
  • Remote Firmware Upgrade
  • Users and Guests
  • Guest Portal/Hotspot Support




 

Non-Blocking Throughput
The new 8-port models feature Gigabit Ethernet ports in a compact form factor. For its total, non-blocking throughput, each UniFi Switch supports up to 8 Gbps.

Switching Capacity
The UniFi Switch offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss, with a switching capacity of 16 Gbps.

Seamless Integration
A single instance of the UniFi Controller running in the cloud can manage multiple UniFi sites within a centralized interface. Each site is logically separated and has its own network monitoring, configuration, maps, statistics, and admin accounts.

 



Se produsentens nettside for mer informasjon.

Tilbehør

Ubiquiti UniFi Network Video Recorder 2TB HDD
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder
  • Forhåndsinstallert UniFi Video-programvare
  • Håndterer video enkelt fra opptil 50 kameraer
  • Enkel installasjon "Plug and Play"
3 969,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder 500GB HDD
-10%
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder
  • Forhåndsinstallert UniFi Video-programvare
  • Håndterer video enkelt fra opptil 50 kameraer
  • Enkel installasjon "Plug and Play"
 2 999,- 
2 699,-
5+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 Dome Vidvinkel 1080p Innendørs/ Utendørs IP kamera
Ubiquiti UniFi Video Camera G3
  • Full HD-Oppløsning
  • Sikker lokal lagring, ekstern tilgang via app
  • Mikrofon, bevegelsessensor og nattsyn
  • Strømforsyning via PoE adapter
1 439,-
4 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Ubiquiti Video Camera UVC-G3-AF
Ubiquiti Video Camera UVC-G3-AF
  • Full HD-Oppløsning
  • Sikker lokal lagring, ekstern tilgang via app
  • Mikrofon, bevegelsessensor og nattsyn
  • Strømforsyning via PoE adapter
1 499,-
10+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)

Andre kjøpte også

Ubiquiti 802.11AC AP
Ubiquiti 802.11AC AP
1 059,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi AC HD In/Out 2 x LAN,PoE+, 1700Mbps
Ubiquiti UniFi AC HD In/Out
3 318,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti 802.11AC AP
Ubiquiti 802.11AC AP
1 983,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFI - Samlet kabel - 304 m - UTP - CAT 6 - innendørs,  solid - hvit
Ubiquiti UniFI - Samlet kabel - 304
1 714,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm (en pakke 20)
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP
1 774,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE (en pakke 2)
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP
477,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi Switch 16 XG 12x 10 Gigabit SFP+, 4x 10 Gigabit Ethernet, rackmonterbar
Ubiquiti UniFi Switch 16 XG
5 973,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
TP-Link AC750 Wireless Travel Router
TP-Link AC750 Wireless Travel Router
381,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 5m Orange PVC BULK
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 5m Orange
45,-
1 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 30 cm - SFTP - CAT 6a - halogenfri,  formstøpt - svart
Deltaco Koblingskabel - RJ-45 (hann) til
37,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)