Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BiDi (en pakke 2) (UF-SM-1G-S)
Varenummer:
UF-SM-1G-S
EAN:
0810354025921

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BiDi (en pakke 2)

inkl. mva
390,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Pakket mengde 2 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul

Nettverkstilknytning

Overføringsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1.25 Gbps
Optisk bølgelengde 1310/1550 (TX) / 1550/1310 (RX) nm
Maks. overføringsdistanse 3 km
Egenskaper Bi-Directional (BiDi)

Ekspansjon / Tilkoplinger

Grensesnitt 1 x Ethernet 1000 - LC-enkeltmodus hunn

Strømforsyning

Strømforbruk ved drift 0.66 watt

Miljøparametere

Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.