Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
No image
Varenummer:
UF-MM-1G
EAN:
0810354025907

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE (en pakke 2)

inkl. mva
229,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

SFP Modules


Ubiquiti Networks offers a variety of U FiberTM modules to suit your fiber connectivity applications.

UF-MM-1G UF-SM-1G-S
Supported Media Multi-Mode Fiber Single-Mode Fiber
Connector Type (2) LC (1) LC
BiDi  
TX Wavelength 850nm Blue: 1310 nm
Yellow: 1550nm
RX Wavelength 850nm Blue: 1550 nm
Yellow: 1310nm
Data Rate 1,25 Gbps 1,25 Gbps
Cable Distance 550 m 3 km
Pack Options 2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs

Andre kjøpte også

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE (en pakke 2)
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP
469,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi Switch 16 XG 12x 10 Gigabit SFP+, 4x 10 Gigabit Ethernet, rackmonterbar
Ubiquiti UniFi Switch 16 XG
5 955,-
2 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti 802.11AC AP
Ubiquiti 802.11AC AP
1 059,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi Switch 8 60W 4 Auto-Sensing IEEE 802.3af PoE Ports
Ubiquiti UniFi Switch 8 60W
1 195,-
4 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Synology Disk Station DS3617xs - NAS-server - 12 brønner - SATA 6Gb/s - RAID 0, 1, 5, 6, 10, JBOD, 5 hot spare, 6 hot spare, 10 hot spare, 1 aktiv reservedel - RAM 16 GB - Gigabit Ethernet - iSCSI
Synology Disk Station DS3617xs - NAS-server
37 333,-
1 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFI - Samlet kabel - 304 m - UTP - CAT 6 - innendørs,  solid - hvit
Ubiquiti UniFI - Samlet kabel - 304
1 709,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi AC HD In/Out 2 x LAN,PoE+, 1700Mbps
Ubiquiti UniFi AC HD In/Out
3 307,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
LINKSYS Velop Wi-Fi Mesh System (3-pk) AC6600, Tri-band, MU-MIMO, Seamless roaming, Dynamic channel scan
LINKSYS Velop Wi-Fi Mesh System
3 980,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi (en pakke 2)
Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP
1 413,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 5m Orange PVC BULK
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 5m Orange
46,-
1 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 5m Pink PVC BULK
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 5m Pink
46,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)