Rabattkoder

LAN-oversikt

Prebz PC

Marcus og Martinus PC

Vinnere av konkurranser


Du er her // Forsiden // //
Ubiquiti
Ubiquiti SFP MODULE MULTI-MODE (UF-MM-1G)

Ubiquiti SFP MODULE MULTI-MODE

Varenr: UF-MM-1G
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
246,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

SFP Modules


Ubiquiti Networks offers a variety of U FiberTM modules to suit your fiber connectivity applications.

UF-MM-1G UF-SM-1G-S
Supported Media Multi-Mode Fiber Single-Mode Fiber
Connector Type (2) LC (1) LC
BiDi  
TX Wavelength 850nm Blue: 1310 nm
Yellow: 1550nm
RX Wavelength 850nm Blue: 1550 nm
Yellow: 1310nm
Data Rate 1,25 Gbps 1,25 Gbps
Cable Distance 550 m 3 km
Pack Options 2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel