Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Transceivere og Multipleksere

Transceivere og Multipleksere

Viser 1-25 av 960 produkter
Velg visning
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-LH-SM) - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for P/N: 4GE-SFP-LC-5PACK=, 4GE-SFP-LC-RF, 4GE-SFP-LC-RF=, GRWIC-D-ES-2S
Varenummer: SFP-1000Base-LX-C
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer:
Cisco GLC-LH-SM) - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for P/N: 4GE-SFP-LC-5PACK=, 4GE-SFP-LC-RF, 4GE-SFP-LC-RF=, GRWIC-D-ES-2S
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-GE-L/GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Cisco 4451; Catalyst 29XX; Integrated Services Router 11XX
Varenummer: SFP-1000Base-LXD-C
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer:
Cisco SFP-GE-L/ GLC-LH-SMD) - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Cisco 4451; Catalyst 29XX; Integrated Services Router 11XX
Fiberworks SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-LR) - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - for Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-
Varenummer: SFP-10GE-LR-C
Fiberworks SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco
SFP-10G-LR) - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - OC-192/ STM-64 - 1310 nm - for Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-SX-MM) - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Route
Varenummer: SFP-1000Base-SX-C
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer:
Cisco GLC-SX-MM) - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for Cisco 38XX; ASA 55XX; Catalyst Compact 2960; Integrated Services Route
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-EX-SMD) - GigE - 1000Base-LH - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1310 nm - for Cisco Integrated Services Router 11XX; ME 3600; MWR 2941; Nexus 931
Varenummer: SFP-1000Base-L40D-C
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer:
Cisco GLC-EX-SMD) - GigE - 1000Base-LH - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1310 nm - for Cisco Integrated Services Router 11XX; ME 3600; MWR 2941; Nexus 931
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco CWDM-SFP-1510) - GigE - 1000Base-CWDM, CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 160 km - 1511 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750
Varenummer: SFP-L160D-C51-C
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer:
Cisco CWDM-SFP-1510) - GigE - 1000Base-CWDM, CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 160 km - 1511 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750
D-LINK DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
Varenummer: DEM-311GT
D-LINK DEM 311GT - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
D-Link DEM 311GT - Utvidelsesmodul - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-SX - 1 Gbps
Viser 1-25 av 960 produkter