Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Transceivere og Multipleksere Optiske Transceivere TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul
TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX - LC/ UPC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm (TL-SM321B)
Varenummer:
TL-SM321B
EAN:
6935364030520

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul GigE - 1000Base-BX - LC/ UPC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

inkl. mva
252,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt fra 39,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

  • WDM Bi-Directional SFP Module
  • Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

Standards and Protocols
 IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Cable
 Single-mode Fiber
Fiber Type
 9/125 um Single-mode
Max. Cable Length
 10km
Data Rate
 1.25Gbps
Port Type
 LC
Wave Length
 TX: 1310nm / RX: 1550nm
Power Support
 3.3V
Safety & Emission
 FCC, CE
Environment
 Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
 Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
 Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
 Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Andre kjøpte også

Brother Blekkpatron cyan for 750 A4 sider
Brother Blekkpatron cyan for 750
166,-
1 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Brother Blekkpatron magenta for 750 A4 sider
Brother Blekkpatron magenta for 750
166,-
3 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Kingston 8GB microSDHC Class 4 med SD-adapter
Kingston 8GB microSDHC Class 4
33,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
TRENDnet TEG S50G - Switch - 5 x 10/ 100/ 1000 - stasjonær
TRENDnet TEG S50G - Switch - 5
352,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Belkin Laptop veske opptil 12.1" - Svart og rød
Belkin Laptop veske opptil 12.1"
Laptopveske for PCer opptil 12" størrelse. Bærehåndtak og skulderstropp, 2-rom innvendig, 2 lommer utvendig. Sort farge, rødt interiør
149,-
20+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Jabra PRO 9470 - Hodesett - konvertibel - DECT - trådløs - aktiv støydemping
Jabra PRO 9470 - Hodesett - konvertibel
  • Tilkoble opptil 3 telefoner til hodesettet
  • Beskytter samtaler med Jabra-patentert hodesett-til-base sammenkobling og DECT-sikkerhetssertifisering
  • Enestående lyd med best i klassen-støydemping og akustikkbeskyttelse, fleksible bomarm, opptil 150 meter/490 fot rekkevidde og 9-timers batteritid
  • Optimalisert for bruk med alle ledende bordtelefoner og UC-plattformer
  • Enestående komfort med 3 bæremåter – over hodet, bak nakken eller over øret
2 981,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
ENVEON Universal 12V billader til bærbar 12V->15-24V/ 100W+USB 5V, 14 plugger, svart. Passer bl.a Multicom, Asus, Acer, HP, Dell, Compaq, IBM, Sony mm.
ENVEON Universal 12V billader til
Passer til de aller fleste bærbare PC-er
399,-
20+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
OEM USB-strømkabel,  Y-kabel, 2xA han 1xA Hun 0,3 meter,
OEM USB-strømkabel, Y-kabel, 2xA han
52,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
MICROCONNECT SSTP CAT6 2M BLACK LSZH
MICROCONNECT SSTP CAT6 2M BLACK
66,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Brother Blekkpatron sort for 900 A4 sider
Brother Blekkpatron sort for 900
293,-
1 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Brother LC1100V Valuepack 4 blekkpatroner,  sort + 3 farger
Brother LC1100V Valuepack 4 blekkpatroner,
472,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
LYCOM PE-107 - FireWire-adapter - PCIe low profile - Firewire, FireWire 800 - 3 porter
LYCOM PE-107 - FireWire-adapter - PCIe low
785,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Canon PGI-520BK - 19 ml - svart - original - blekkbeholder - for PIXMA iP3600, iP4700, MP540, MP550, MP560, MP620, MP630, MP640, MP980, MP990, MX860, MX870
Canon PGI-520BK - 19 ml - svart
167,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)