Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Transceivere og Multipleksere Optiske Transceivere TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul
TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BX - LC/ UPC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm (TL-SM321B)
Varenummer:
TL-SM321B
EAN:
6935364030520

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodul GigE - 1000Base-BX - LC/UPC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

inkl. mva
209,-
3 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt fra 39,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

  • WDM Bi-Directional SFP Module
  • Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321B adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

Standards and Protocols
 IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Cable
 Single-mode Fiber
Fiber Type
 9/125 um Single-mode
Max. Cable Length
 10km
Data Rate
 1.25Gbps
Port Type
 LC
Wave Length
 TX: 1310nm / RX: 1550nm
Power Support
 3.3V
Safety & Emission
 FCC, CE
Environment
 Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
 Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
 Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
 Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Andre kjøpte også

TRENDnet TEG S50G - Switch - 5 x 10/100/1000 - stasjonær
TRENDnet TEG S50G - Switch - 5
352,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Belkin Laptop veske opptil 12.1
Belkin Laptop veske opptil 12.1"
Laptopveske for PCer opptil 12" størrelse. Bærehåndtak og skulderstropp, 2-rom innvendig, 2 lommer utvendig. Sort farge, rødt interiør
149,-
10+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Brother TN-230BK - Svart - original - tonerpatron - for Brother DCP-9010CN, HL-3040CN, HL-3040CW, HL-3070CW, MFC-9120CN, MFC-9320CN, MFC-9320CW
Brother TN-230BK - Svart - original - tonerpatron
759,-
2 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Epson Perfection V600 Photo - Planskanner - A4/Letter - 6400 dpi x 9600 dpi - USB 2.0
Epson Perfection V600 Photo - Planskanner
<ul><li>H&#248;ykvalitets 6400 dpi film- og fotoskanner</li><li>Restaurer film og bilder med DIGITAL ICE-teknologier</li><li>Skann raskt og spar energi med Epson ReadyScan LED-teknologi</li><li>Skann et bredt utvalg av bilde- og filmformater</li><li>Praktisk st&#248;rrelsesendring av forh&#229;ndsvisningsvinduet</li><li>Skann til flersidig, s&#248;kbar PDF</li></ul>
2 987,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
ENVEON Universal 12V billader til bærbar 12V->15-24V/100W+USB 5V, 14 plugger, svart. Passer bl.a Multicom, Asus, Acer, HP, Dell, Compaq, IBM, Sony mm.
ENVEON Universal 12V billader til
Passer til de aller fleste bærbare PC-er
439,-
20+ Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
MICROCONNECT SSTP CAT6 2M BLACK LSZH
MICROCONNECT SSTP CAT6 2M BLACK
77,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Canon PGI-520BK - 19 ml - svart - original - blekkbeholder - for PIXMA iP3600, iP4700, MP540, MP550, MP560, MP620, MP630, MP640, MP980, MP990, MX860, MX870
Canon PGI-520BK - 19 ml - svart
177,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Canon CLI-521BK black ink cartridge
Canon CLI-521BK black ink cartridge
160,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
D-LINK DSL 321B - DSL-modem - Ethernet 100 - 24 Mbps
D-LINK DSL 321B - DSL-modem - Ethernet
263,-
3 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Canon CLI-521GY - 9 ml - grå - original - blekkbeholder - for PIXMA MP980, MP990
Canon CLI-521GY - 9 ml - grå
158,-
1 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Canon KP-108IN paper 4x6
Canon KP-108IN paper 4x6" (10x15)
Dye-sublimering utskriftssystem for fotokort-skrivere.
386,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
XEROX Cyan - tonerpatron (alternativ for: HP Q6001A) - for HP Color LaserJet 1600, 2600n, 2605, 2605dn, 2605dtn, CM1015 MFP, CM1017 MFP
XEROX Cyan - tonerpatron (alternativ for:
<ul><li>Besparelser:</li><li>25% kostnadsbesparelser i forhold til andre OEM tonere.</li><li>Tonerkassettene fra Xerox leveres med en levetid (antall sider) som er lik eller adskillig bedre enn OEM.</li><li>Kostnaden per side blir dermed lavere sammenlignet med &#248;vrige OEM tonere, og dette gjelder alle tonerkassetter fra Xerox</li><li>Tonerkassetter fra Xerox skal st&#229; for kvalitet</li><li>Tonerkassetter fra Xerox er trippel testet for &#229; oppn&#229; best mulig kvalitetssikring.</li><li>Levetiden testes, hver enkelt kassett testes f&#248;r den pakkes og i tillegg gj&#248;r vi jevnlige stikk pr&#248;ver av produkter p&#229; lager.</li><li>Ved bruk av Xerox kvalitet i din printer vil du oppn&#229; full kapasitetutnyttelse med minimalt behov for service</li><li>Garanti</li><li>S&#229; lenge det er toner i din Xerox kassett vil siste side se like bra ut som den f&#248;rste.</li><li>Hvis ikke, erstatter vi din tonerkassett for &#229; s&#248;rge for at du blir tilfreds.</li><li>Bruk av tonerkassetter fra Xerox utgj&#248;r ingen fare for din OEM garanti</li><li>Xerox og milj&#248;</li><li>Xerox satser langsiktig p&#229; &#229; utf&#248;re b&#230;rekraftig handel.</li><li>Ved &#229; resirkulere store deler av tonerkassettene reduserer Xerox mengden til avfallsdeponi med 5000 tonn hvert &#229;r.</li><li>Hele 92% blir resirkulert som et ledd i v&#229;rt milj&#248;engasjement</li></ul>
582,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
XEROX Magenta - tonerpatron (alternativ for: HP Q6003A) - for HP Color LaserJet 1600, 2600n, 2605, 2605dn, 2605dtn, CM1015 MFP, CM1017 MFP
XEROX Magenta - tonerpatron (alternativ for:
<ul><li>Besparelser:</li><li>25% kostnadsbesparelser i forhold til andre OEM tonere.</li><li>Tonerkassettene fra Xerox leveres med en levetid (antall sider) som er lik eller adskillig bedre enn OEM.</li><li>Kostnaden per side blir dermed lavere sammenlignet med &#248;vrige OEM tonere, og dette gjelder alle tonerkassetter fra Xerox</li><li>Tonerkassetter fra Xerox skal st&#229; for kvalitet</li><li>Tonerkassetter fra Xerox er trippel testet for &#229; oppn&#229; best mulig kvalitetssikring.</li><li>Levetiden testes, hver enkelt kassett testes f&#248;r den pakkes og i tillegg gj&#248;r vi jevnlige stikk pr&#248;ver av produkter p&#229; lager.</li><li>Ved bruk av Xerox kvalitet i din printer vil du oppn&#229; full kapasitetutnyttelse med minimalt behov for service</li><li>Garanti</li><li>S&#229; lenge det er toner i din Xerox kassett vil siste side se like bra ut som den f&#248;rste.</li><li>Hvis ikke, erstatter vi din tonerkassett for &#229; s&#248;rge for at du blir tilfreds.</li><li>Bruk av tonerkassetter fra Xerox utgj&#248;r ingen fare for din OEM garanti</li><li>Xerox og milj&#248;</li><li>Xerox satser langsiktig p&#229; &#229; utf&#248;re b&#230;rekraftig handel.</li><li>Ved &#229; resirkulere store deler av tonerkassettene reduserer Xerox mengden til avfallsdeponi med 5000 tonn hvert &#229;r.</li><li>Hele 92% blir resirkulert som et ledd i v&#229;rt milj&#248;engasjement</li></ul>
582,-
2 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
LEXMARK Gul - original - tonerpatron LCCP, LRP - for Lexmark C540, C543, C544, C546, X543, X544, X546, X548
LEXMARK Gul - original - tonerpatron LCCP,
830,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
MICROCONNECT DisplayPort 20 M/M 1,8m Black Displayport version 1.1
MICROCONNECT DisplayPort 20 M/M 1,8m
176,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
MICROCONNECT Adapter Displayport til HDMI  M-F
MICROCONNECT Adapter Displayport til HDMI
271,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)