Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden DATAUTSTYR Nettverk kabel/trådløst Forsterker/Range Extender TP-Link MC210CS - fibermedieomformer - GigE
TP-Link MC210CS - fibermedieomformer - GigE (MC210CS)
Varenummer:
MC210CS
EAN:
6935364030445

TP-Link MC210CS - fibermedieomformer - GigE

inkl. mva
476,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt fra 69,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

Gigabit Ethernet Media Converter

The MC210CS is a media converter designed to convert 1000BASE-FX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-FX standards, the MC210CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC210CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINKЎЇs 19ЎЇ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC210CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 15 kilometers.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Tilbehør

Andre kjøpte også

TP-Link MC200CM - fibermedieomformer - GigE
TP-Link MC200CM - fibermedieomformer - GigE
464,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Brother Standard adresseetiketter. 29mm x 90mm. 400 stk. Sort på hvit.
Brother Standard adresseetiketter. 29mm x
145,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
NETGEAR GS108 - Switch - 8 x 10/100/1000 - stasjonær
NETGEAR GS108 - Switch - 8 x
491,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco nettverkskabel - 10 m
Deltaco nettverkskabel - 10 m
318,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco nettverkskabel - 3 m
Deltaco nettverkskabel - 3 m
248,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco koblingskabel - 5 m
Deltaco koblingskabel - 5 m
60,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Sandberg USB to Serial Link - Seriell adapter - USB - RS-232
Sandberg USB to Serial Link
Seriell adapter - 4 pin USB Type A - hunn - DB-9 - hann
369,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
VERBATIM DataLifePlus - DVD+RW x 5 - 4.7 GB - lagringsmedier
VERBATIM DataLifePlus - DVD+RW x 5
108,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Brother Etikett Brother DK11202 gods 62x100 300
Brother Etikett Brother DK11202 gods
225,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Brother Adresseetikett stor. 38mm x 90mm. 400 stk. Sort på hvit.
Brother Adresseetikett stor. 38mm x
180,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Brother Adresseetikett liten. 29mm x 62mm. 800 stk. Sort på hvit.
Brother Adresseetikett liten. 29mm x
184,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Brother Taperull papir. 62mm x 30.48m. Sort på hvit.
Brother Taperull papir. 62mm x
200,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
D-LINK DGS 1008D - Switch - 8 x 10/100/1000 - stasjonær
D-LINK DGS 1008D - Switch - 8
309,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
VERBATIM 100 x DVD+R - 4.7 GB 16x - matt sølv - spindel
VERBATIM 100 x DVD+R - 4.7
385,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco Koblingskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 10 m - UTP - CAT 6
Deltaco Koblingskabel - RJ-45 (hann) til
103,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)