Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Transceivere og Multipleksere Optiske Transceivere TP-Link MC110CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN
TP-Link MC110CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX,  100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm (MC110CS)
TP-Link MC110CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX,  100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm (MC110CS)
TP-Link MC110CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX,  100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm (MC110CS)
TP-Link MC110CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX,  100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm (MC110CS)
Varenummer:
MC110CS
EAN:
6935364030407

TP-Link MC110CS - Fibermedieomformer - 100Mb LAN 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm

inkl. mva
294,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt fra 49,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

  • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards.
  • Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port.
  • Extends fiber distance up to 20Ј­60km

The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC110CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data.
Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINKЎЇs 19ЎЇЎЇ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC110CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 20 kilometers.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Andre kjøpte også

Deltaco CABLE FIBER SC-SC DUPLEX MULTIMODE 2M
Deltaco CABLE FIBER SC-SC DUPLEX
228,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 2m
Deltaco Fiberkablage SC - SC, duplex,
228,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
TRENDnet TK 407K - KVM-svitsj - 4 x KVM port(s) - 1 lokalbruker - stasjonær
TRENDnet TK 407K - KVM-svitsj - 4
514,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK High Speed Ethernet Adapter USB 2.0, 10/100Mbps
D-LINK High Speed Ethernet Adapter
346,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Deltaco USB 2.0 kabel Type A hann - A hann 1m
Deltaco USB 2.0 kabel Type
22,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)