Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Optiske Transceivere

Viser 1-25 av 674 produkter
Velg visning
CISCO SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC/PC-multimodus - opp til 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS
Varenummer: GLC-SX-MMD=
CISCO SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
1000Base-SX - LC/ PC-multimodus - opp til 1 km - 850 nm - for Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS
D-LINK DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
Varenummer: DEM-311GT
D-LINK DEM 311GT - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
D-Link DEM 311GT - Utvidelsesmodul - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-SX - 1 Gbps
CISCO SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; U
Varenummer: GLC-LH-SMD=
CISCO SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/ PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; U
D-LINK DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC - opp til 10 km - 1310 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
Varenummer: DEM-310GT
D-LINK DEM 310GT - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC - opp til 10 km - 1310 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
D-Link DEM 310GT - Utvidelsesmodul - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-LX - 1 Gbps
CISCO Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LH - LC - opp til 40 km - 1310 nm - for P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Varenummer: MGBLH1
CISCO Small Business MGBLH1 - SFP
(mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LH - LC - opp til 40 km - 1310 nm - for P/N: MGBBX1, MGBLH1/ EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - for Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520
Varenummer: E10GSFPSR
Intel Ethernet SFP+ SR Optics
SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - for Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520
D-LINK DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552
Varenummer: DEM-211
D-LINK DEM 211 - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552
  • Full dupleksdrift
  • Hot-pluggable
Viser 1-25 av 674 produkter