Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Nettverkskabler og tilbehør UTP-kontakter og tilbehør MicroConnect Nettverkskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til

MicroConnect Nettverkskabel - LC/ UPC-enkeltmodus (hann) til LC/ UPC-enkeltmodus (hann) - 10 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - OS1 - gul (FIB441010)
Varenummer:
FIB441010
EAN:
7331990074300

MicroConnect Nettverkskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til LC/UPC-enkeltmodus (hann) - 10 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - OS1 - gul

inkl. mva
275,-
2 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 49,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Nettverkskabeltype Nettverkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Lengde 10 m
Farge Gul

Tilkoblingsmuligheter

Kontakt 2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
Kontakt (annen ende) 2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann

Fabrikantgaranti

Service og støtte 25 års garanti
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.