Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Kobbertransceivere

Viser 1-100 av 371 produkter
Velg visning
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco CWDM-SFP-1510) - GigE - 1000Base-CWDM, CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 160 km - 1511 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750
Varenummer: SFP-L160D-C51-C
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer:
Cisco CWDM-SFP-1510) - GigE - 1000Base-CWDM, CWDM - LC-enkeltmodus - opp til 160 km - 1511 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750
Hewlett Packard Enterprise HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for HPE 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2610, 3500, 6200, Switch 8212; HPE Aruba 2530, 5406
Varenummer: J8177C
Hewlett Packard Enterprise HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul
GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for HPE 1810, 1910, 20p 10/ 100/ 1000, 2610, 3500, 6200, Switch 8212; HPE Aruba 2530, 5406
HP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - RJ-45 malleihin HP 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, E2610, E3500, E5406, E6200, Switch 2610-48
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1470 nm - for Cisco 38XX, 38XX V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750, 4948; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1470=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1470 nm - for Cisco 38XX, 38XX V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750, 4948; ME 4924, 6524
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1490 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1490=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1490 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1550 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1550=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1550 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1590 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1590=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1590 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1510 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1510=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1510 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Hewlett Packard Enterprise HPE - SFP+ transceivermodul - 16 Gb-fiberkanal (SW) - Fiberkanal (en pakke 4) - for Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb
Varenummer: C8R24A
Hewlett Packard Enterprise HPE - SFP+ transceivermodul - 16
Gb-fiberkanal (SW) - Fiberkanal (en pakke 4) - for Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb