Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Kobbertransceivere

Viser 1-100 av 376 produkter
Velg visning
Hewlett Packard Enterprise HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - opp til 100 m - gjenmarkedsført - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902
Varenummer: JD089BR
Hewlett Packard Enterprise HPE X120 - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - opp til 100 m - gjenmarkedsført - for HP 3100; HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 7506; FlexFabric 1.92, 11908, 12902
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1470 nm - for Cisco 38XX, 38XX V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750, 4948; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1470=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1470 nm - for Cisco 38XX, 38XX V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750, 4948; ME 4924, 6524
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1490 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1490=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1490 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC-enkeltmodus - 1550 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Varenummer: CWDM-SFP-1550=
CISCO CWDM SFP - SFP (mini-GBIC)
transceivermodul - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/ PC-enkeltmodus - 1550 nm - for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 4924, 6524
Viser 1-100 av 376 produkter