Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
HP
X140 40 G QSFP+ MPO SR4 sender/ mottaker

HP X140 40 G QSFP+MPO SR4 sender/ mottaker

Varenr: JG325A
Lagerstatus: Forventet på lager 26.09.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
30 359,-  inkl. mva
Fra 919,-/mnd (54 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

HP X140 40 G QSFP+ MPO SR4 sender/mottaker

Inkludert i leveransen
    (1) HP X140 40G QSFP+ MPO SR4-sender/mottaker


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel