Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
HP
X110 100 M SFP LC LX10 sender/ mottaker

HP X110 100 M SFPLC LX10 sender/ mottaker

Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X110 100Mb/s SFP LC LX10. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 100 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 10000 m, Kabeltype: Single-mode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel