Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver (JH231A)

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPOSR4 Transceiver

Varenr: JH231A
Lagerstatus: Forventet på lager 27.10.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
14 988,-  inkl. mva
Fra 454,-/mnd (59 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4. Dataoverføringshastighet (maks): 40000 Mbit/s, PCI-buss: QSFP+, Fiber optic connector: MPO. Bølgelengde: 850 nm, Kabeltype: Multi-mode, Støttede produkter: HP 5400R zl2. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver JH231A


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel