Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver (J9142B)

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LCBX-D Transceiver

Varenr: J9142B
Lagerstatus: Forventet på lager 25.11.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
16 512,-  inkl. mva
Fra 500,-/mnd (58 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit-BX (bi-directional) "downstream" transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km on one strand of single-mode fiber. The J9142B connects to the J9143B "upstream" transceiver, or to any IEEE-standard 1000BASE-BX10-U ("upstream") device.

Warranty and support

• ProCurve Lifetime Warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)

Viktige salgsargumenter og fordeler
    Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel