Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise X120 1G GBIC SC SX-sender/ mottaker (JD485A)

Hewlett Packard Enterprise X120 1G GBIC SCSX-sender/ mottaker

Varenr: JD485A
Lagerstatus: Forventet på lager 20.11.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
4 388,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (38 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X120 SC SX GBIC. Dataoverføringshastighet (maks): 1000 Mbit/s, PCI-buss: GBIC, Fiber optic connector: SC. Bølgelengde: 850 nm, Kabeltype: Copper CX4, Maksimal overføring avstand: 550 m. Strømforbruk: 1,1 W


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel