Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
QSFP+ 40GB BI-DIRECTIONAL XCVR . ACCS

Hewlett Packard Enterprise QSFP+ 40GB BI-DIRECTIONAL XCVRACCS

Varenr: 841716-B21
Lagerstatus: Forventet på lager 02.06.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
12 253,-  inkl. mva
Fra 370,-/mnd (62 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

What if you could have 40 GbE connection using existing LC cables in your data center? The HPE 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver integrates four electrical data lanes in each direction into transmission over a single LC duplex fiber optic cable. Together with other HPE 40GbE QSFP+ MPO Transceivers, it provides more flexibility and variety of high-density and low-power 40GbE solutions for Hewlett Packard Enterprise server users.

Features
- The HPE 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver provides an LC duplex connector to allow re-use of existing cable infrastructure in the data center.
- The 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver links up to 100 m using OM3 and OM4 optical fiber for flexibility.
- Low power consumption with a maximum power consumption of 3.5 W.
- Compliant with the 40GbE XLPPI and QSFP+ SFF-8436 electrical specification from IEEE.
- Hot pluggable transceiver for ease of installation.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel