Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A)

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 10-GbE SFP+ LRTransceiver

Varenr: J9151A
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
19 102,-  inkl. mva
Fra 577,-/mnd (57 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

Viktige salgsargumenter og fordeler
    Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.
Inkludert i leveransen
    (1) HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel