Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 15 m kabel (QK735A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-modeOM4 2 fibre 15 m kabel

Varenr: QK735A
Lagerstatus: Forventet på lager 28.09.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 021,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 15 m. Diskmateriale: PVC

Inkludert i leveransen
    (1) HP Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 15 m kabel