Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 2 m kabel (QK733A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodusOM4 2 fibre 2 m kabel

Varenr: QK733A
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 001,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 2 m. Diskmateriale: PVC

Inkludert i leveransen
    (1) HP Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 2 m kabel