Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 5 fibre 5 m kabel (QK734A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodusOM4 5 fibre 5 m kabel

Varenr: QK734A
Lagerstatus: Forventet på lager 22.10.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
584,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Core diameter: 62,5 µm. Kabellengde: 5 m. Diskmateriale: PVC

Inkludert i leveransen
    (1) HP Premier Flex LC/LC flermodus OM4 5 fibre 1 m kabel