Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk (C8R23A)

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 8Gb SWFC SFP 4 Pk

Varenr: C8R23A
Leverandørlager: 3 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 976,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack. Dataoverføringshastighet (maks): 8000 Mbit/s, PCI-buss: SFP+, SFP transceiver type: SW. Kabeltype: Multi-mode, Fiber cable diameters supported: 50/125, 62.5/125, Støttede produkter: HP MSA 2040. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 4 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) HP MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel