Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel (AJ836A)

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodusOM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Varenr: AJ836A
Lagerstatus: Forventet på lager 25.09.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
609,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 5 m, Vekt: 454 g

Inkludert i leveransen
    5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable