Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
LC til LC flermodus OM3 2 fibre 0,5 m 1 stk fiberoptisk kabel

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodusOM3 2 fibre 0,5 m 1 stk fiberoptisk kabel

Varenr: AJ833A
Lagerstatus: Forventet på lager 07.06.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
468,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise AJ833A. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Hankjønn. Kabellengde: 0,5 m. Tilkobling: 2 x LC

Inkludert i leveransen
    .5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable