Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise LC/LC flermodus optisk kabel, 8 stk koblingskontakt (BK787A)

Hewlett Packard Enterprise LC/LC flermodus optisk kabel,8 stk koblingskontakt

Varenr: BK787A
Lagerstatus: Forventet på lager 25.11.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 258,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise LC/LC Multi-mode Optical Cable Coupling Connector 8 Pack

Inkludert i leveransen
    LC/LC Multi-mode Optical Cable Coupling Connector 8 Pack


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel