Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HPE BLc 40G QSFP+MPO SR4 100m 4x10 Opt

Hewlett Packard Enterprise HPE BLc 40G QSFP+MPOSR4 100m 4x10 Opt

Varenr: 805755-B21
Lagerstatus: Forventet på lager 12.06.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
26 170,-  inkl. mva
Fra 790,-/mnd (55 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Do you need high-performance QSFP+ transceivers for your BladeSystem? The HP BladeSystem c-Class QSFP+ Transceivers deliver a full-duplex optical module with four independent transmit and receive channels supporting data rates up to 4x10 Gb/s for high-density applications and improving performance.

What's new

- Supports 40 Gb connection.
- Provides fast data transfer rate using MMF or SMF fibers.
- Can be used either for 40GbE or for aggregating 4x 10GbE links.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel