Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HPE 5120 16G SI Switch

Hewlett Packard Enterprise HPE 5120 16G SISwitch

Varenr: JE073B#ABB
Lagerstatus: Forventet på lager 01.03.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
8 497,-  inkl. mva
Fra 256,-/mnd (70 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Tilbehør
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 0,5 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 2 stk på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: AJ833A
439,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 1,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 06.03.2017
Varenr: AJ834A
469,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 28.02.2017
Varenr: QK732A
566,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 2 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: QK733A
584,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 2,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 2 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: AJ835A
621,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 5+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: AJ836A
633,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 15,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 28.02.2017
Varenr: AJ837A
657,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 5 fibre 5 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 5+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: QK734A
767,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 15 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 01.03.2017
Varenr: QK735A
1 062,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 30,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 06.03.2017
Varenr: AJ838A
1 223,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 50,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 02.03.2017
Varenr: AJ839A
1 489,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 30 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 03.03.2017
Varenr: QK736A
2 273,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1G SFP LC SX Transceiver / 0231A0LQ
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: JD118B
1 307,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1G SFP RJ45 T Transceiver / 0231A0LR 0231A085 / 3CSFP93
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: JD089B
1 896,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC LX sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: JD119B
4 117,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X125 1G SFP LC LH40 1310 nm sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 01.03.2017
Varenr: JD061A
6 244,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC BX 10-D sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 03.03.2017
Varenr: JD099B
10 127,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC BX 10-U sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 14.03.2017
Varenr: JD098B
10 127,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC LH40 1550 nm sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 07.03.2017
Varenr: JD062A
15 758,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  3600 Switch SFP-stablesett
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet på lager 06.03.2017
Varenr: JD324B
1 809,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel