Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HP - SFP+ transceivermodul - LC multimodus - opp til 220 m - 1310 nm - for HP E4800-24G-SFP

Hewlett Packard Enterprise HP - SFP+ transceivermodul - LCmultimodus - opp til 220 m - 1310 nm - for HP E4800-24G-SFP

Varenr: JD093A
Lagerstatus: Forventet på lager 03.04.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
24 779,-  inkl. mva
Fra 750,-/mnd (55 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver. PCI-buss: SFP+, Fiber optic connector: LC, SFP transceiver type: LRM. Kabeltype: Multi-mode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel