Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 10GBASE-LR SFP+ enkelmodus 10km LC kontakt-transceiver (JL157A)

Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 10GBASE-LRSFP+ enkelmodus 10km LC kontakt-transceiver

Varenr: JL157A
Lagerstatus: Forventet på lager 28.09.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
51 228,-  inkl. mva
Fra 1.554,-/mnd (52 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 1P 10G LR SFP+. Dataoverføringshastighet (maks): 10000 Mbit/s, PCI-buss: SFP+, Fiber optic connector: LC. Bølgelengde: 1310 nm, Kabeltype: Single-mode, Maksimal overføring avstand: 10000 m. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) Alcatel-Lucent 7x50 1-port 10GBASE-LR SFP+ enkelmodus 10 km LC kontakt-transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel