Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBase SR10 CFP multimodus 100 m MPO-kontakt-tranceiver. (JL154A)

Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBaseSR10 CFP multimodus 100 m MPO-kontakt-tranceiver.

Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 100G SR10 CFP. Dataoverføringshastighet (maks): 100000 Mbit/s, PCI-buss: CFP, Fiber optic connector: MPO. Bølgelengde: 850 nm, Kabeltype: Multi-mode, Maksimal overføring avstand: 100 m. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBASE SR10 CFP multimodus 100 m MPO kontakt-transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel