Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBase LR4 CFP enkelmodus 10 km LC-kontakt-tranceiver. (JL153A)

Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBaseLR4 CFP enkelmodus 10 km LC-kontakt-tranceiver.

Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 100GBase LR4 CFP. Dataoverføringshastighet (maks): 150000 Mbit/s, PCI-buss: CFP, Fiber optic connector: LC. Kabeltype: Single-mode, Maksimal overføring avstand: 10000 m, Fiber cable diameters supported: 9/125. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBASE LR4 CFP enkelmodus 10 km LC kontakt-transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel