Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
Hewlett Packard Enterprise
2m LC/ LC-fiberkanalkabel med enkeltmodus

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/ LC-fiberkanalkabel medenkeltmodus

Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Single-Mode LC/LC. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann

Inkludert i leveransen
    HP 2m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel