Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
XFP 10G 300M MMF, LAN SWITCH

FUJITSU XFP 10G 300M MMF,LAN SWITCH

Varenr: BQA:10G-XFP-SR
Lagerstatus: Forventet på lager 01.08.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
6 385,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (72 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel