Rabattkoder

Mining

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU XFP 10G 300M MMF, LAN SWITCH (BQA:10G-XFP-SR)

FUJITSU XFP 10G 300M MMF,LAN SWITCH

Varenr: BQA:10G-XFP-SR
Lagerstatus: Forventet på lager 26.01.2018
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
6 214,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (69 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel