Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU SFP MODULE MULTI MODE FIBER (S26361-F3986-L2)

FUJITSU SFP MODULE MULTI MODEFIBER

Varenr: S26361-F3986-L2
Lagerstatus: Forventet på lager 28.10.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
828,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

SFP Module Multi Mode Fiber GbE LC


S26361-F3986-L2

SFP module 1Gb Ethernet for multi mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PRIMERGY BX900 Gb LAN connection blades


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel