Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU FC SFP MMF SW 2Gbit, 300m (SNP:A3C40034501-R)

FUJITSU FC SFP MMF SW2Gbit, 300m

Varenr: SNP:A3C40034501-R
Lagerstatus: Forventet på lager 24.10.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 251,-  inkl. mva
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel