Rabattkoder

Mining

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU FC-KABEL OM4, MMF 5M, LC/LC CABL (D:FCKAB-OM4-C05L-L)

FUJITSU FC-KABEL OM4, MMF 5M,LC/LC CABL

Varenr: D:FCKAB-OM4-C05L-L
Lagerstatus: Forventet på lager 30.01.2018
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
255,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu OM4 MMF 5m LC/LC. Kabellengde: 5 m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel