Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU FC-Kabel OM3 MMF 10m  8Gbit/s (D:FCKAB-OM3-C10L-L)

FUJITSU FC-Kabel OM3 MMF 10m8Gbit/s

Varenr: D:FCKAB-OM3-C10L-L
Lagerstatus: Forventet på lager 07.11.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
261,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel