Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU FC-CABLE SMF 20M LC/LC . CABL (D:FCKAB-SM-C20L-L)

FUJITSU FC-CABLE SMF 20M LC/LCCABL

Varenr: D:FCKAB-SM-C20L-L
Lagerstatus: Forventet på lager 22.11.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
599,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu LC-LC, 20m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Core diameter: 9 µm. Kabellengde: 10 m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel