Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU ETH SFP+ MMF 10GB LC (BROCADE) (S26361-F3873-L310)

FUJITSU ETH SFP+ MMF 10GBLC (BROCADE)

Varenr: S26361-F3873-L310
Lagerstatus: Forventet på lager 24.10.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
5 010,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (47 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Information technology professionals rely on Fujitsu quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. Fujitsu provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel