Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU BR SFP SWL MMF 8GB/s 164/328f 8P (D:XBR-000164-L)

FUJITSU BR SFP SWL MMF8GB/s 164/328f 8P

Varenr: D:XBR-000164-L
Lagerstatus: Forventet på lager 26.10.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
7 762,-  inkl. mva
Fra 233,-/mnd (73 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are designed to exceed OEM system requirements. SFP Transceivers utilize industry standard bi-directional serial optical data communication protocols such as Gigabit Ethernet or Fiber Channel reaching speeds up to 8Gbps.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel