Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FUJITSU 1*SFP SMF FIBRE, 16GB/S   10KM (BQA:XBR-000198)

FUJITSU 1*SFP SMF FIBRE, 16GB/S10KM

Varenr: BQA:XBR-000198
Lagerstatus: Forventet på lager 28.10.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
44 099,-  inkl. mva
Fra 1.329,-/mnd (53 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel