Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
1 SFP  MMF FIBRE, 16GB/S

FUJITSU 1 SFP MMF FIBRE,16GB/S

Varenr: BQA:XBR-000192
Lagerstatus: Forventet på lager 01.08.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
11 257,-  inkl. mva
Fra 341,-/mnd (63 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel