Rabattkoder

LAN-oversikt

Prebz PC

Marcus og Martinus PC

Vinnere av konkurranser


Du er her // Forsiden // DATAUTSTYR // Nettverk kabel/trådløst // Forsterker/Range Extender //
Forsterker/Range Extender
Sorter på 
Viser 1-15 av 15 produkter
TP-Link  NETWORK MC220L GIGABIT ETHERNET MEDIA CONVERTER 1000M SFP SLOT RETAIL
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: MC220L
275,-
Se og kjøp
ZYXEL  WRE6505v2 AC750 Range Extender
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WRE6505V2-EU0101F
453,-
Se og kjøp
TP-Link  MC210CS - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-FX, 1000Base-T - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 15 km - 1310 nm - for P/N: TL-MC1400
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: MC210CS
455,-
Se og kjøp
TP-Link  CPE210 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: CPE210
459,-
Se og kjøp
EDIMAX  ET-912MSC+
Lokalt lager: 1 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Varenr: ET-912MSC+
466,-
Se og kjøp
NETGEAR  N600 WiFi Range Extender
Leverandørlager: 5+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: EX3700-100PES
466,-
Se og kjøp
D-LINK DHP-W310AV PowerLine AV 500
-10%
D-LINK
D-LINK  DHP-W310AV PowerLine AV 500 Wireless N Extender, demobrukt
Demobrukt
Lokalt lager: 1 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Varenr: DHP-W310AV/E-Demo
Førpris 539,-
487,-
Se og kjøp
D-LINK  HSPA+ Mobile Router
Lagerstatus: Forventet på lager 27.01.2019
Varenr: DWR-730/E
Ekspertomtaler: 7 omtaler
609,-
Se og kjøp
TP-Link  NETWORK MC112CS WDM FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER 10 100M 20KM RETAIL
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: MC112CS
704,-
Se og kjøp
StarTech  1000 Mbps Gigabit Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 550m
Lokalt lager: 1 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Varenr: MCMGBSC055EU
817,-
Se og kjøp
Ubiquiti  NanoStation M5 5GHz AirMax 2x2 MIMO
Lokalt lager: 2 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Varenr: NSM5
859,-
Se og kjøp
LINKSYS  RE6500 AC1200 Range Extender 2.4 GHz & 5 GHz
Terningkast 5 på DinSide.no
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: RE6500-EJ
Ekspertomtaler: 15 omtaler
1 138,-
Se og kjøp
TP-Link  RE590T AC1900 Range Extender Touch Screen - Demovare
Demovare
Lokalt lager: 1 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Varenr: RE590T-Demo
1 199,-
Se og kjøp
ASUS
ASUS  RP-AC68U - Rekkeviddeutvider for Wi-Fi
Lagerstatus: Forventet på lager 24.01.2019
Varenr: 90IG01U0-BU9010
Ekspertomtaler: 15 omtaler
1 286,-
Se og kjøp
ASUS  RP-AC68U Wireless AC1900 repeater Med USB 3.0 og 5 Gigabit Ethernet-porter
Lagerstatus: Forventet på lager 27.01.2019
Varenr: 90IG01U0-BO3010
Ekspertomtaler: 15 omtaler
1 527,-
Se og kjøp
Viser 1-15 av 15 produkter