Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE (SFP-1000Base-SX-H)
Varenummer:
SFP-1000Base-SX-H
EAN:
HPB1910260002

Fiberworks SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE

inkl. mva
308,-
1 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul

Nettverkstilknytning

Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 1000Base-SX
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1.25 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maks. overføringsdistanse 550 m

Ekspansjon / Tilkoplinger

Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multimodus hunn x 2

Diverse

OEM-delenummer tilsvarende produsent HP J4858C
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Andre kjøpte også

Kingston ValueRAM - DDR3L - 8 GB - SO DIMM 204-pin - 1600 MHz / PC3L-12800 - CL11 - 1.35 / 1.5 V - ikke-bufret - ikke-ECC
Kingston ValueRAM - DDR3L - 8 GB
544,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)