Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
MTP/ MPO-CASETTE OM4 . ACCS

DIGITUS MTP/ MPO-CASETTE OM4 . ACCS

Produktinfo

- Housing out of sheet steel
- Equipped with Fan-out cable OM4
- 1x12xSC, 6xSC dpx
- Color: black


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel