Rabattkoder

Mining

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE (DN-81001)

DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE

Varenr: DN-81001
Lagerstatus: Forventet på lager 21.02.2018
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
292,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Digitus DN-81001. Dataoverføringshastighet (maks): 1000 Mbit/s, PCI-buss: mini-GBIC, Fiber optic connector: SFP. Kabeltype: Fiber optisk, Bølgelengde: 1310 nm, Maksimal overføring avstand: 20000 m. ISV-sertifiseringer: EN 60825-1


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel