Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
MINI GBIC (SFP) MODULE

DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE

Produktinfo

Digitus DN-81001. PCI-buss: mini-GBIC, Fiber optic connector: SFP, Nettverksstandard: IEEE 802.3z. Kabeltype: Multi-mode. ISV-sertifiseringer: EN 60825-1


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel