Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM          IN ACCS

DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE1.25 GBPS 0.55KM 850 NM IN ACCS

Produktinfo

Digitus mini GBIC (SFP) Module. PCI-buss: SFP, Fiber optic connector: LC, Nettverksstandard: IEEE 802.3z. Kabeltype: Multi-mode, Fiber cable diameters supported: 50/125


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel