Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS LWL Patchkabel LC -> SC 5.00m Multimode Duplex OM2 (DK-2532-05)

DIGITUS LWL Patchkabel LC ->SC 5.00m Multimode Duplex OM2

Produktinfo

LC / SC Connector Connector with ceramic ferrule Multimode Duplex I-VH 2G50/125µ Halogen free cable 50/125µm fiber Fiber class OM 2 Cable diameter 3mm SC connector with two color Boot Cable color orange Single packed, with test report Up to 1 Gbit Ethernet.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel